Išskirtinis „Ryanair“ pasiūlymas Erasmus studentams

„Ryanair“ bendradarbiauja su „ Erasmus Student Network“

Kompanija „Ryanair“ tapo išskirtine „ Erasmus Student Network“ partnere, siūlančia „Erasmus“ studentams nemažai sutaupyti pasinaudojus nuolaidomis skrydžiams, galimybe nemokamai vežtis bagažą ir specialiais kelionių pasiūlymais.

Švęsdama savo 30-ąjį gimtadienį, „Erasmus“ programa universitetų studentams visoje Europoje suteikia galimybę vienerius metus mokytis kitame Europos mieste, vykdyti kultūrinius ir akademinius mainus bei pagilinti kalbų žinias 37 šalyse. Daugiau nei 3 milijonai studentų pasinaudojo galimybe dalyvauti „Erasmus“ programoje nuo jos sukūrimo.

„Erasmus Student Network“ prezidentas Safi Sabuni teigia: „Programos „Erasmus“ karta yra be galo smalsių, atvirų ir kelionių ištroškusių europiečių karta. Tai pavyko įgyvendinti ne tik dėl Europos projekto pasisekimo bei tokių iniciatyvų kaip Šengeno erdvė ir „Erasmus+“, tačiau taip pat ir naudojantis įmonių kaip „Ryanair“ paslaugomis, be kurios keliauti po Europą būtų daug sudėtingiau. Labai džiaugiamės šia partneryste ir tikimės produktyvaus bendradarbiavimo.“

Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite čia: https://www.ryanair.com/lt/lt/planuoti-kelione/tyrineti/ESN