ReGeneration2030 susitikimas

Praėjusį savaitgalį dalyvavome pirmajame #ReGeneration2030 susitikime Alandų salose kartu su Šiaurės ir Baltijos jūros šalių regionų atstovais. Diskutavome apie Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus, dalinomės šalių patirtimis atsakingo vartojimo ir gamybos klausimais. #ReGeneration2030 Summit metu įgavome žinių apie žiedinę ekonomiką, rūšiavimo ir atsakingo vartojimo svarbą. Didelis dėmesys buvo skirtas jaunimo švietimui. Jaunimo ugdymas yra vienas pagrindinių tikslų užtikrinant atsakingą vartojimą ir gamybą siekiant darnios ir draugiškos aplinkos. Susitikime teikėme pasiūlymus ir idėjas jaunimo manifestui, kurio paskirtis pasiekti kuo didesnį Šiaurės ir Baltijos šalių regionų jaunimą, užtikrinti partnerystę tarp Šiaurės ir Baltijos jūros šalių regionų. Pirmasis ReGeneration2030 susitikimas turės tęstinumą, kuris leis įvertinti jaunimo įsitraukimą ir žinių sklaidą darnaus vystymosi darbotvarkėje. Dalinamės bendru jaunimo manifestu apie atsakingą vartojimą ir gamybą.

Youth Essay Competition 2018 – Time to get writing!

Calling all 18-25 year olds, the European Commission wants to hear your voice!  

The Youth Essay competition, organised by the European Commission Directorate General for Single Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs, is launching for the third time and is looking for answers to the following question:

“What steps should entrepreneurs and government take to become more innovative?”

For more information: https://blogs.ec.europa.eu/promotingenterprise/yec2018-launch/


We Connect Lithuania programa

We Connect Lithuania programą, skirtą Lietuvos diasporos jaunimui, organizuoja Global Lithuanian Leaders komanda kartu su Kazickų Šeimos FonduPrograma siūlo 16-18 metų moksleiviams ir 18-25 metų universitetų studentams 6 savaičių trukmės efektyvios ir prasmingos profesinės bei savanorystės vasaros patirties Lietuvoje įsikūrusiose, lyderiaujančiose įmonėse, viešojo sektoriaus ir socialinio verslo bendrovėse. O tuo pačiu, programos dalyviai turės galimybę atrasti bei nagrinėti savo lietuviškąjį identitetą, aktyviai dalyvauti nacionaliniuose renginiuose, pažinti modernią Lietuvą, sutikti ją kuriančius įkvepiančius lyderius bei prisidėti prie Lietuvos ateities kūrimo.

„Ši iniciatyva gimė iš vizijos sukurti edukacinę kelionę į Lietuvą, kuri taptų neatsiejama kiekvieno jauno pasaulio lietuvio gyvenimo dalimi. Tai galimybė pajusti autentišką modernią Lietuvą, įgyjant patirties ir žinių atliekant praktiką ir savanoriaujant Lietuvoje.“,- Kamilė Naraitė, programos We Connect Lithuania vadovė.

Registracija vasaros programai atvira iki Kovo 15 dienos.

Daugiau informacijos ir registracija www.lithuanianleaders.org/we-connect-lithuania/

read more


45-ASIS KTU GARBĖS DAKTARAS – PASAULIO EKONOMIKOS FORUMO STEIGĖJAS KLAUSAS SCHWABAS

Spalio 13 d. Kauno technologijos universiteto garbės daktaro regalijos bus įteiktos profesoriui Klausui Schwabui, iškiliam vokiečių ekonomistui ir inžinieriui, Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjui ir vadovui.

Universiteto garbės daktaro vardas profesoriui Klausui Schwabui bus suteiktas už ekonomikos žinių, pažangių koncepcijų plėtros bei socialinės entreprenerystės skatinimą, paramą jaunam verslui ir indėlį plėtojant ketvirtosios pramonės revoliucijos koncepciją.

Profesorius read moreBaltijos-Amerikos Laisvės fondo konkursas

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas skelbia naują konkursą į Profesinės stažuotės programą. Ši programa yra skirta Baltijos šalių studentams ir absolventams, kurie jau turi (arba yra paskutiniame kurse) Bakalauro laipsnį, studijuoja magsitrantūroje ar doktorantūroje, arba yra baigę studijas šiais metais.

Skelbimą rasite šioje nuorodoje: BAFF_skelbimas


Partners4Value dalyvavo “Vertės pasiūlymo formulavimas studentui” mokymuose

Birželio 23 d. Kėdainiuose vyko seminaras – „Vertės pasiūlymo formulavimas studentui“, kurį pristatė mokymų vadovas Nerijus Miginis. Mokymuose dalyvavo ir žinias gilino VU, KTU, VDU universitetų ir LPK atstovai . Pagrindinė mokymų idėja – suteikti universitetų administracijos darbuotojams kompetencijas reikalingas padedant studentams apsispręsti dėl praktikos užsienyje bei analizuoti strategijas, kaip parodyti studentui pridėtinę stažuotės užsienyje vertę.

read more


Kvietimas teikti paraiškas į Baltijos-Amerikos Dialogo programą

Baltic-American Freedom Foundation

Baltijos – Amerikos Laisvės fondas

skelbia naują konkursą ir kviečia teikti paraiškas į

Baltijos – Amerikos Dialogo programą

Baltijos – Amerikos Dialogo programa sukurta 2013 metais, skirta skatinti idėjų tarp Baltijos šalių ir Jungtinių Valstijų mainus ir aktyvinti tarptautinį bendradarbiavimą.

Per ketverius programos gyvavimo metus BAFF parėmė daugiau nei 60 Baltijos šalių projektų įvairiausiose srityse – nuo mokslo ir technologijų read more


Stiprinamas Europos Solidarumo korpusas

Šiandien Europos Komisija Europos solidarumo korpusui įgyvendinti siūlo bendrą 341 500 000 EUR biudžetą ateinantiems trejiems metams (2018 m. sausio 1 d. – 2020 m. gruodžio 31 d.). Tai padės sustiprinti iniciatyvą ir sukurti daugiau galimybių jaunimui.

Europos solidarumo korpusas yra Europos Sąjungos iniciatyva, kuri suteikia jaunimui galimybių savanoriauti arba dirbti savo šalyje arba užsienyje ir įgyvendinti visos Europos bendruomenėms ir gyventojams naudingus projektus. Komisijos read more


Artėjantys renginiai